Dáreček k naroženinám - párty hra pro dospělé

Společenská hra pro dospělé

290 Kč
S DPH
Dodáno do 2 - 7 pracovních dní
Počet
Poslední kus skladem

Bude mít někdo z vašich znamých , kamarádů či příbuzných narozeniny? Nevíte si rady jaký mu pořídit dárek? Všechno už má, nic nepotřebuje? Nebo po něčem touží, ale je mu hloupé si o to říct?

Zahrajte si s ním tuto hru

Buďte originální a připravte mu netradiční narozeninový dar. Navíc vám odpadnou výše uvedené starosti. O dárku totiž rozhodne až výsledek hry! Před zahájením hry jen napíšete seznam (třeba i s přispěním oslavence) možných hmotných či nehmotných, př. zážitkových darů. Oslavenec si pak v případě vítězství sám vybere. Pokud prohraje, vybíráte vy, při remíze si dárek vylosuje hodem kostkou.

Netypický a zajímavý je systém hry. Soupeří v ní JEDEN PROTI SKUPINĚ - oslavenec proti gratulantům, sám proti až sedmi protivníkům. Zdánlivá přesilovka, ale šance na vítězství jsou pro oba tábory naprosto vyrovnané. Rozhoduje jen taktika a štěstí.

Hra (byť se nemusí hrát přímo na birthday párty) bude pro něj i pro vás jistě nevšední narozeninový zážitek, neboť o zábavu a napětí v ní není nouze. Je plná nástrah a překvapení, tradičním doplňkem jsou úkolové hrací karty. Oslavence také můžete potěšit tím, že do stuhy mašle na krabici šikovně propašujete a vepíšete věnování a do pečeti jeho věk.

Hra neslouží zdaleka jen k narozeninovým účelům! Je určena pro jakoukoliv příležitost, kde se chce nenásilným způsobem utkat jedinec se skupinou (nebo ona s ním). Například muž versus ženy (a opačně) - nevěřící jedinec proti věřícím - mimozemšťan proti pozemšťanům a podobně.

Počet hráčů: 2-8

Věk: 18+

1 ks

Specifické reference

ean13
8594021900149